jaka podstawa podwyżki Głównej księgowej

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: heiland

Napisano: 02 mar 2018, 11:27

Jaką podstawę prawna podajecie przy angażu Głównej Księgowej? Ja powoływałam się na Zarządzenie Kierownika o wynagradzaniu (tak jak przy każdym pracowniku, a tu podobno przy Głównej Księgowej trzeba powołać się na rozporządzenie o wynagradzaniu nie na Zarządzenie. A jak Wy robicie?
mm102
Stażysta
Posty: 66
Od: 07 maja 2017, 12:01


Napisano: 02 mar 2018, 13:38

na regulamin wynagradzania pracowników Ośrodka oraz Rozporządzenie dot.wynagradzania pracowników samorządowych - przy każdym pracowniku taka podstawa u nas, również u księgowej
Agniecha2
Referent
Posty: 457
Od: 22 mar 2016, 16:54

Napisano: 05 kwie 2018, 18:18

Jak wyzej a czemi ksiegowa inaczej?
Denerwować się, to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. E. Hemingway
alanka
Awatar użytkownika
Referent
Posty: 439
Od: 07 mar 2007, 16:04
Polska

Napisano: 16 maja 2018, 10:11

Bo księgowa jest traktowana jako kadra zarządzająca i przy nagrodach i podwyżkach nie powinno być regulacji wewnetrznych a ustawa.Tak jak u kierownika przy nagrodach 105 Kodeksu pracy oraz art. 36 ust 6 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych.
Basia49
Praktykant
Posty: 21
Od: 18 kwie 2017, 12:32


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]