Odpłatność za pobyt mamy w dps w sytuacji kilkoro wstępnych

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]

Moderator: Tom.

Napisano: 08 wrz 2019, 20:43

Witam serdecznie .Mam pytanie odnośnie odpłatności za pobyt w DPS ,w sytuacji
gdzie zobowiązanych jest kilkoro wstępnych.W mojej sytuacji zobowiązanymi osobami do odpłatności za pobyt mojej mamy jestem ja, moja siostra i mama mojej mamy .Siostra ma dochody poniżej kryterium także nie będzie płaciła za pobyt mamy. Babcia też ma dochody poniżej.Moje dochody przekraczają kryterium i jestem zobowiązana.Pytanie - czy będę płaciła tylko swoją część czyli 1/3 czy będę również musiała płacić za siostrę i babcie ? Od 3 września jest wprowadzona zmiana odnośnie art.61 ustawy o pomocy społecznej i dodany jest podpunkt 2f który mówi że Wysokość opłat za pobyt osoby umieszczonej w DPS naliczana jest proporcjonalnie do liczby osób obowiązanych do jej wnoszenia.Z góry dziękuję za informację
Rokislaw
Praktykant
Posty: 1
Od: 08 wrz 2019, 18:32


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]