decyzja o stwierdzenie nieważności decyzji

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: voodoo

Napisano: 09 kwie 2010, 10:48

czy ktoś pisał decyzję o stwierdzenie nieważności decyzji do SKO? prosze o pomoc, kompletnie nie wiem jak mam się za to zabrać.
~Ilo


Napisano: 09 kwie 2010, 10:54

Piszemy zwykłe pismo:

Ośrodek Pomocy Społecznej w ....Dział Świadczeń Rodzinnych zgodnie z art. 156 §1 pkt 1 Kodeksu postępowania administracyjnego prosi o stwierdzenie nieważności decyzji wydanej przez Kierownika Ośrodka Nr 000837/ZR/09/2006 z dnia 08.09.2006r. przyznającej dla Pani .......... zasiłki rodzinne i dodatki do zasiłków rodzinnych na dzieci: .....................
Po otrzymaniu pisma z Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Nr OK.KA. 082-53/07 z dnia 8.12.2009r. stwierdzającego, iż od dnia 01.04.2006r. mają zastosowanie przepisy o koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego, Ośrodek Pomocy Społecznej w dniu wydania w/w decyzji nie był organem właściwym do podjęcia przedmiotowej sprawy.

W załączeniu:
1. Decyzja przyznająca świadczenie
2. Wniosek o ustalenie prawa do zasiłku rodzinnego wraz z dokumentami
3. Oświadczenie o wykonywaniu pracy za granicą
4. Kserokopia pisma z ROPS Opole
~Ela

Napisano: 09 kwie 2010, 11:18

ślicznie dziękuję za bardzo szybka odpowiedz. korzystam z tego fporum po raz pierwszy, i nie spodziewalam się że ktoś tak szybko mi odpowie:)
bardzo dziękuję!
~Ilo

Napisano: 17 kwie 2013, 14:59

witam, mam pytanko: czy można stwierdzić nieważność decyzji za okres od.. do..? Pani pobiera u nas świadczenie pielęgnacyjne, dostałam pismo z ROPSu, że zachodzi koordynacja od 2011-05-01 do 2012-07-31, natomiast decyzją z dnia 2011-09-22 przyznalismy świadczenie piel. od 2011-08-01 do 2013-08-31. Nie wiem czy powinnam wysłać pismo do SKO o stwierdzenie niewaznosci decyzji czy stwierdzenie niewazności decyzji za okres? bo jesli wybiore tą pierwsza opcje to chyba powinnam wstrzymac wyplate .. proszę o pomoc
~Veronika

Napisano: 17 kwie 2013, 15:00

witam, mam pytanko: czy można stwierdzić nieważność decyzji za okres od.. do..? Pani pobiera u nas świadczenie pielęgnacyjne, dostałam pismo z ROPSu, że zachodzi koordynacja od 2011-05-01 do 2012-07-31, natomiast decyzją z dnia 2011-09-22 przyznalismy świadczenie piel. od 2011-08-01 do 2013-08-31. Nie wiem czy powinnam wysłać pismo do SKO o stwierdzenie niewaznosci decyzji czy stwierdzenie niewazności decyzji za okres? bo jesli wybiore tą pierwsza opcje to chyba powinnam wstrzymac wyplate .. proszę o pomoc
~Veronika


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]