Odpłatność w ŚDS ośrodku mieszanym

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: voodoo

Napisano: 26 maja 2010, 12:05

Nasz ŚDS jest ośrodkiem mieszanym, zarówno dla osób z zaburzeniami psychicznymi jak i niepełnosprawnych (typ A i B). Co z odpłatnością w takim przypadku? Czy uczestnicy z zaburzeniami psychicznymi powinni ponosić odpłatność zgodnie z art. 51b ust. 1, a pozostałe osoby niepełnosprawne tak jak do tej pory tzn. na podstawie obowiązującej uchwały rady gminy?
~Grażyna


Napisano: 26 maja 2010, 23:07

Co to jest typ A i B???
~Elafela


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]