Bez komentarza

  
Strona 1 z 4    [ Posty: 31 ]

Moderator: Tom.

Napisano: 02 sie 2015, 22:14

HGW wygadała się co ona i jej koleżanki sądzą o polskim społeczeństwie:

"...Polityk PO została również zapytana o wybuczenie przez zebranych, podczas wczorajszych obchodów na Powązkach Wojskowych, m.in. Ewy Kopacz. – My, politycy Platformy Obywatelskiej, jesteśmy do tego w jakimś sensie, niestety, przyzwyczajeni. Pani premier powiedziała, jak już doszła na miejsce: „och to był za duży wylew miłości chrześcijańskiej wśród tych co stali na cmentarzu”, a pani marszałek Kidawa-Błońska powiedziała: „no tym razem na nikogo nie pluli” – opowiadała Gronkiewicz-Waltz. Nie sprecyzowała jednak kto, kiedy, gdzie i na kogo miał pluć. – Tak zawsze to się odbywa – dodała."
z netu


Napisano: 03 sie 2015, 0:43

To nie zwolennicy PiS ani przeciwnicy PO gwizdali i krzyczeli... to robiło chamstwo i prostactwo.... żyjemy w kraju dzie nawet na cmentarzu nie ma szacunku i kszty zadumy... Bandycyzm i nic wiecej... porażka dla kraju całego... wstyd.
junior

Napisano: 03 sie 2015, 7:59

nie jest to fajne, ale może to jest jedyna okazja by zamanifestować co się myśli o polityce historycznej "władzy".
Szkoda tylko, że oni nie są w stanie tego zrozumieć i wszystko odbierają jako PIPSowską grę polityczną.
cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 18426
Od: 07 maja 2014, 7:21

Napisano: 03 sie 2015, 8:43

Nie mieszałbym tu tego kto co rozumie i przez co... jedno jest pewne.. bez względu na to wszytsko nie powinno tak być... manifestować swoje niezadowolenie z ,,historycznej władzy" mozna na wiele innych sposobów.. ale nie w takim miejscu.... gdybyśmy zaczeli manifestowac swoje niezadowolenie z władzy obecnej, byłej i tej ,,Historycznej" to ludzie porozumiewali by sie tylko gwizdem i krzykiem... Elmer nie dziw się że ludzie odbierają to jako PiSowską propagadę... kiedy padają obraźliwe słowa, hasła ipod adresem polityków jednej partii a na widok drugich słychac brawa i manifestowanie radości... ,,nasz prezydent, nasz prezydent..." to wybacz ale wnioski same sie nasuwają.. Ludzie sami to prowokują..
junior

Napisano: 03 sie 2015, 8:47

po części niestety tak. Ale widząc niektóre gęby to trudno się powstrzymać od reakcji. Zwłaszcza w tłumie. Jak pisał już Le Bon - tłum nie myśli, tłum czuje.
Najgorszy jest to, że popaprańcy z PIS zasadniczo nie różnią się od popaprańców z PO.
Na przykład jedni i drudzy liżą tyłki banderowcom z UPA.
cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 18426
Od: 07 maja 2014, 7:21

Napisano: 03 sie 2015, 9:00

Święte słowa Elmer... ,,popaprańcy" jedna wódke pija a wzajemnie sie opluwają.. Lud nie myśli... lud czuje.. prawda.. tylko taki lud w dowód manifestacji powinien siedzieć w domu i nie patzrec na to co go razi.. a nie robić wstyd dla całego Państwa którego również jestem obywatelem i nie mam ochoty by inne kraje pokazywały palcami mnie na ulicach swoich panstw wysmiewając z powodu obywatelwa Państwa gdzie rządza popaprańcy.
junior

Napisano: 03 sie 2015, 9:12

Polityka to PR. Ciągły marketing i szukanie chwytów, które tłum chwyci. Wszyscy politycy kłamią. Wygrywa ta partia, która ma najlepszych speców od wizerunku i kreacji w mediach. Oraz ta partia, która ma jak największy dostęp do mediów, w których ma jak najwięcej Lisów. PO jako partia biznesu ma dostęp do mediów powszechnych i ma tam ludzi. Ich problem polega na tym, że od rzeczywistości się oderwali i zaczęli ludzi traktować jak idiotów. Wszyscy politycy tak traktują ludzi, tylko PO dopuściło do kreowania wizerunku idiotów, którzy dopuścili do tego, że politycy się zdemaskowali co myślą o ludziach - ale tak myślą wszyscy politycy. PIS zdobyło media prawicowe. Może mają dużo mniej słuchaczy i widzów, ale za to mają wiernych wyznawców, którzy na słowo Ojca Dyrektora pójdą w bój zażarty-nie pytając, tylko na wiarę. Każda partia do walki mogłaby wykorzystać kiboli - o ile spece od marketingu uznaliby, że to się opłaca.
betonowy

Napisano: 03 sie 2015, 9:23

Zastanawiające jest kto tu chce kogo i czym ogłupić.... chyba tylko nas obywateli chca oszołomić by miedzy siebie podzielic kraj.. bandycyzm i nic wiecej... eeee tam szkoda gadać.. elementarny brak kultury i nic wiecej.. po trupach do celu.. i tak przez wiek wieków... alud głupi to łyka... na obchodach rocznicowych opluwa sie władze historyczną a nie widzi sie tego co dzieje się na naszych oczach... no fakt najlepiej złożyć na nieobecnego... w ramach manifestacji zamiast drzeć morde na grobie męzów. matek i wielu wspaniałych ludzi powinno sie wziąc za ryj tych,,walczących o władze" i ich z tego rozliczać.... zarówno jednych jak i drugich.... szkoda słów
junior

Napisano: 03 sie 2015, 9:36

Nic tak nie chwyta wyborców za serce, jak zdjęcie polityka z sierotą, inwalidą, czy jakieś spotkanie w plenerze z ludźmi i zwyczajna rozmowa. Prezes i jego sztab zrobili mistrzostwo świata. Sami sobie stworzyli prezydenta. Człowieka znikąd wykreowali na głowę państwa. Jeździł zwykłym autobusem wypożyczonym, czy wynajętym o małego przewoźnika, na ulicach rozdawał kawę i pączki, łaził między ludźmi. Chwyciło -swój chłop, ludzie uznali i wybrali dla przekory i chęci zmian. Odchodzący prezydent jak chciał naśladować konkurenta to się tylko ośmieszył i całkiem utonął. Gdyby się nie odzywał, to może by wygrał. O ludziach sobie przypomnieli 3 miesiące przed wyborami. Trochę za późno. PO zapomniała, że jest obywatelska i zależna od woli i kaprysu wyborców. I ten premier... Nie wiem, czy to sabotaż, czy co. W naszej nowej historii jeszcze takiego nie było. Nasz aktualny rząd to jak rada kosmitów. Dopiero poznają Ziemian.
betonowy

Napisano: 03 sie 2015, 10:12

Luźne uwagi do przeczytanego wątku:
1. wnioskowanie to dość złożona operacja umysłowa oparta na prawach logiki. wnioski powyższych użytkowników zostały wyprowadzone z naruszeniem reguł.
2. tezy stawiane przez betonowego pozostawię bez komentarza, jak również tezy juniora, a także ich rynsztokowe słownictwo, które co do zasady powinno wykluczyć ich ze zbioru osób cywilizowanych, w tym kulturalnych. naprawę Rzeczpospolitej zacznijcie od siebie.
3. co do tłumu. ten bezmyślny, waszym zdaniem, tłum intuicyjnie zastosował zasady komunikacji, tzn. nadawca powinien dostosować język do możliwości odbiorcy.
W wolnej chwili odpowiem ...
..................

Następna

  
Strona 1 z 4    [ Posty: 31 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]