Giertych obłąkany czy dopalacze???

Strona 1 z 3    [ Posty: 21 ]

Moderator: Tom.

Napisano: 16 gru 2015, 10:46

a tak się nieźle zapowiadał... W sumie jego dziadek już miał manię, ale spoko gość był. Z każdym pokoleniem chyba mania u nich dominuje.
Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam - Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem
Jedna jest tylko droga, aby pokazać głupcom i durniom własny rozum, a polega ona na tym, by z nimi nie mówić.
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Od: 07 maja 2014, 7:21

Napisano: 16 gru 2015, 17:05

w odpowiedzi na pytanie: wykastrowany
................

Napisano: 18 gru 2015, 11:48

Giertych kiedyś założył LPR. Partia z chwytliwą nazwą więc wielu Polaków dało się na to nabrać. A już wtedy chodziło o osłąbienie PiS-u i wtedy to udało się. Jakie były prawdziwe cele tej formacji dzisiaj wiadomo, bo dzisiaj Giertych już oficjalnie nie kryje się kim jest naprawdę i po czyjej stronie opowiada się. Giertych najwyraźniej uwierzył Tuskowi, że PO nie ma z kim przegrać i przestał ukrywać swoje prawdziwe poglądy. Zaperwne nie może odżałować tego błędu, bo być może i w tych wyborach LPR pozbawiłoby PiS części głosów. Pamiętać jednak należy także i o tym, że wychowankowie z młodzieżówki LPR nadal są czynni.
julcia

Napisano: 18 gru 2015, 11:55

g...wno prawda.
Kaczyński chciał zniszczyć LPR i to mu się udało. Przy okazji zniszczył zabawki Romana i ten się teraz mści nie patrząc z kim. W myśl zasady wróg mojego wroga jest moim przyjacielem. Tyle, ta nienawiść (mania) ma podłoże osobiste.
Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam - Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem
Jedna jest tylko droga, aby pokazać głupcom i durniom własny rozum, a polega ona na tym, by z nimi nie mówić.
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator

Napisano: 18 gru 2015, 12:54

ale słownictwo ..no wiesz co elmer.
Anioł.

Napisano: 18 gru 2015, 13:10

co masz do ks. Tischnera?
"Góral­ska teoria poz­na­nia mówi, że są trzy praw­dy: Świen­ta prow­da, Tyż prow­da i Gówno prowda".
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator

Napisano: 18 gru 2015, 13:36

no wiesz ty to elmer a nie Tischner, ej.,ejjj.
Anioł.

Napisano: 18 gru 2015, 13:50

dobrze, że nie aj waj :lol:
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator

Następna

Strona 1 z 3    [ Posty: 21 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]