czy mogę potrącać nienależnie pobraną zal.aliment. z funduszu aliment.????!!!!!

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 28 lis 2008, 15:06

Witajcie!
kobieta nienależnie pobrała zaliczkę alimentacyjną i miała potrącenia z bieżąco wypłacanej zaliczki - do września 08. Do spłaty została jej jeszcze pewna kwota i teraz ma przyznane świadczenia z funduszu alimentacyjnego. Czy mogę jej z tego potrącać na konto kiedyś nienależnie pobranej zaliczki?
Z góry dziękuję za wypowiedzi :)
Tweety
Praktykant
Posty: 2
Od: 02 lut 2007, 15:02
Grudziądz, Polska


Napisano: 28 lis 2008, 15:16

tak art. 42 ust. 3 FA
"Com napisał, napisałem."
J 19, 22
RR
Awatar użytkownika
Inspektor
Posty: 2014
Od: 23 lip 2007, 22:51
wieś, Polska

Napisano: 28 lis 2008, 15:28

dzięki
Tweety
Praktykant
Posty: 2
Od: 02 lut 2007, 15:02
Grudziądz, Polska


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]