nowy wyrok

Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 13 mar 2014, 12:53

babka przyniosła wyrok o separacji ograniczeniu władzy i zobowiązuje pozwanego do łożenia tytułem jego udziału kwoty np. 350 czyli więcej bo w poprzednim było 300 w miejsce łącznej która była w tamtym wyroku począwszy od prawomocności wyroku czyli 17 lutego- czyli podwyższył alimenty tak? muszę zrobić zmianę
~karina

Napisano: 13 mar 2014, 13:00

tak, ale musisz zrobić zmianę jak dostaniesz zaświadczenie od komornika a nie od niej wyrok
~maja

Napisano: 13 mar 2014, 13:14

no wiem tylko nie mogłam się wczytać bo nie ma ani słowa że zmiana z kwoty na .... ani słowa alimenty i w ogóle dziwny ten wyrok. A jeszcze w tym zasądzone na najmniejsze dziecko alimenty ale to dopiero może przyjść złożyć wniosek po dwóch miesiącach jak będzie bezskuteczna nie?
~karina

Napisano: 13 mar 2014, 13:46

jeżeli babka pobiera cały czas FA to nie musi czekać 2 miesiące, napewno musi to zgłosić do komornika a on ci przekaże co i jak
~maja

Napisano: 13 mar 2014, 16:08

no tak ale musi złożyć wniosek na to dziecko bo dopiero ma zasądzone alimenty i muszę mieć zaświadczenie od komornika o bezskutecznej
~karina

Napisano: 13 mar 2014, 16:09

sorki, nie odczytałam o tym nowym dziecku, zgadza się
~maja

Napisano: 13 mar 2014, 16:22

no to ok, a doczytałam, że ma ograniczone prawa co do dzieci przez ustanowienie nadzoru kuratora sądowego, ale to chyba nic nie zmienia?
~karina

Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]