Rozpoczęła pracę 01.03.2014 , uzyska za jaki miesiąc?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 20 mar 2014, 16:39

Jak rozpoczyna pracę 01.03.2014, to uzysk za jaki miesiąc?
A jak będzie przekroczenie, to uchylamy od jakiego miesiąca?
~Monika


Napisano: 20 mar 2014, 16:48

marzec - podjęcie zatrudnienia
kwiecień- za ten miesiąc dochód liczymy
maj - od maja ewentualnie uchylamy
~just

Napisano: 20 mar 2014, 16:48

Uzysk kwiecień, uchylenie od maja.
~Aneta

Napisano: 21 mar 2014, 9:20

I nie ma tu znaczenia , że rozpoczęła pracę od 01.03? Bo się zastanawiałam ,że jak rozpoczęcie od 01.03. czy nie wziąść trzeba dochodów za marzec.
~Monika

Napisano: 21 mar 2014, 9:28

art. 9 ust 4a
dochód z miesiąca NASTĘPUJĄCEGO po miesiącu w którym dochód został uzyskany
Tak jak Just i Aneta
~Anka W.


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]