Co z decyzją?? wstrzymać, czy uchylić??

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 24 paź 2014, 11:06

Dostałam informację z instytucji zapewniającej całodobowe utrzymanie, że córka klienta została tam umieszczona. Nie wiem jeszcze co będzie z odpłatnością. Mam decyzję istniejącą wstrzymać, czy uchylić ??
I który art mówi o tym, że jak płaci, to mu się fa należy ??
Mucha772


Napisano: 24 paź 2014, 13:02

Nikt się nie wypowie??
Mucha772

Napisano: 25 paź 2014, 23:54

jeżeli instytucja ZAPEWNIA NIEODPŁATNE PEŁNE UTRZYMANIE - art 2 pkt 6 - czyli jeżeli np 70% płaci istytucja a 30% osoba to jest to niepełne. Najważniejsze pismo z tej instytucji zeby odpisali czy ponoszą PEŁNE UTRZYMANIE za osobę. Dopiero potem można wydac dec. uchylającą
Gość

Napisano: 27 paź 2014, 8:23

a postanowienie sądu masz ?
często zdarza się że w postanowieniu jest o umieszczeniu w pieczu zastępczej a przecież jest ustawa o wspieraniu rodziny która mówi że instytucja jest pieczą (art. 93)
eMGie
Starszy referent
Posty: 744
Od: 06 wrz 2013, 12:13
Duża, Polska


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]