Dłużnik złożył podanie o umorzenie zaliczki

Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 02 gru 2014, 10:15

Proszę o pomoc pracuje od niedawna
organ właściwy wierzyciela przekazał mi podanie dłużnika o umorzenie zaliczki alimentacyjnej ze względu na to , że dłużnik mieszka na moim terenie. co mam robić najpierw? pismo do komornika czy dłużnik wpłaca w okresie 3,5,7 lat w pełnej wysokości zasadzonych alim. czy jak ? nie mam zielonego pojęcia jak robić
Aneta aaa

Napisano: 02 gru 2014, 11:49

Aneta aaa pisze:Proszę o pomoc pracuje od niedawna
organ właściwy wierzyciela przekazał mi podanie dłużnika o umorzenie zaliczki alimentacyjnej ze względu na to , że dłużnik mieszka na moim terenie. co mam robić najpierw? pismo do komornika czy dłużnik wpłaca w okresie 3,5,7 lat w pełnej wysokości zasadzonych alim. czy jak ? nie mam zielonego pojęcia jak robić
Aneta aaa

Napisano: 02 gru 2014, 13:35

do umorzenia zaliczki alimentacyjnej nie patrzysz czy placil w okresie 3,5,7 lat tylko z tego drugiego punktu z ustawy.
ssprawdzasz jego sytuacje zyciowa bytowa materialna zdrowotna poprzez przeprowadzenie wywiadu srodowiskowego przez pracownika socjalnego
NOWAaa

Napisano: 02 gru 2014, 13:41

NOWAaa pisze:do umorzenia zaliczki alimentacyjnej nie patrzysz czy placil w okresie 3,5,7 lat tylko z tego drugiego punktu z ustawy.
ssprawdzasz jego sytuacje zyciowa bytowa materialna zdrowotna poprzez przeprowadzenie wywiadu srodowiskowego przez pracownika socjalnego

rzeczywiście jesteś nowa - drugi nie punkt a ustęp dotyczy tylko funduszu ,
sprawdzasz w jakim okresie byla skuteczna i wydajesz decyzję
pres

Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]