TW ile sztuk do US ?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 23 cze 2015, 11:24

ludzie, zaćmienia jakiegoś dostałam ! dawno tytułów nie wysyłałam i nie pamiętam po ile się wysyła, TW + odpis (po jednej sztuce, czy po dwie) ???
goppsiak


Napisano: 23 cze 2015, 11:44

bardzo proszę o odpowiedź, zrobiłam i chcę drukować, nie pamiętam ile sztuk ???
goppsiak

Napisano: 23 cze 2015, 12:10

Drukujesz trzy egzemplarze jeden do akt, wysyła się dwa tytuły, na jednym dla zobowiązanego powinno pisać Odpis tytułu wykonawczego. Jeżeli jako Wierzyciel nie jesteś jednocześnie organem egzekucyjnym przekazujesz organowi egzekucyjnemu wraz z tytułem wykonawczym informację, o której mowa w § 7. 1 Rozporządzenia MF z dnia 20 maja 2014 r. w sprawie trybu postępowania wierzycieli należności pieniężnych przy podejmowaniu czynności zmierzających do zastosowania środków egzekucyjnych
(Dz. U. z 2014 r., poz. 656). Pozdrawiam
KyNyO

Napisano: 23 cze 2015, 12:29

Pięknie Ci dziękuję ! Tak właśnie robiłam, nie wiem co mi się stało, że zapomniałam :)
goppsiak


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]