sprawozdanie pomocy

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 12 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 03 lip 2015, 10:04

czy w sprawozdaniu w części A wygaszone należności dłużników wykazujecie też należności z tytułu starego funduszu?skąd te dane z zaświadczenia o bezskuteczności?
Sylwia18


Napisano: 03 lip 2015, 10:27

a wygaszaliście jakies nalezności? jak tak to wykazujesz, to są należności które zostały "usunięte" po śmierci dłużnika
olga271

Napisano: 03 lip 2015, 11:02

nie wykazujesz starego FA, tylko co ty wygasiłaś czyli zadłuzenie wobec gminy
Magda198126
Starszy referent
Posty: 527
Od: 16 gru 2014, 16:03

Napisano: 03 lip 2015, 12:33

ale w ustawie jest trochę inny zapis wynika a poza tym robię sprawozdanie w sygnity i z programu automatycznie mi wzięło z programu zadłużenie ze starego funduszu które miałam wprowadzone z zaświadcz. o bezskuteczności
Sylwia18

Napisano: 03 lip 2015, 14:57

Jesli Ci wzielo to musiałas wygasić zadłuzenie ze starego FA.
Ja wygaszam zawsze tylko nasz FA i ZA.
Anett07

Napisano: 09 lip 2015, 16:53

Jestem nowa. Pierwszy raz robię sprawozdania.Przeczytałam istrukcje do sprawozdnia i mam wątpliwości. Czy w sprawozdaniu do zadłużenia z FA dodaje się zadłużenie z zaliczki i wykazuje się zwroty z zaliczki?
Ktosia

Napisano: 10 lip 2015, 9:10

no też mam wątpliwości czy w częsci A.6.2 sprawozdania wpisujemy cała kwotem wygaszonycz czyli: FA ZA i należności likfidatora F, czy tylko FA ????

i jak to się ma w przełożeniu na A.4 sprawozdania:bo tu uwzględniamy
1. wypłacony
2. wplaty od dłużników
3. i wygaszenia
4 . umorzenia
bardzo proszę wypowiedzcie się jak to powinno być właściwie
Lola..

Napisano: 10 lip 2015, 10:15

Sprawozdanie dotyczy TYLKO FA więc nie piszecie nic o starym funduszu i zaliczkach. przynajmniej jak tak zawsze robiłem.
judge

Napisano: 10 lip 2015, 12:29

ale art. 28 ust 3 mowi o wszystkich należnościach w tym za i stary FA wiec moim zdaniem trzeba ujmować wszystko
Magda198126
Starszy referent
Posty: 527
Od: 16 gru 2014, 16:03

Napisano: 10 lip 2015, 12:34

MATKO BOSKA,
czy art. 28 ust 3 mówi o sprawozdaniach?
Jeśli nie, to zakodujcie, że sprawozdanie dotyczy NOWEGO FA i tego co umorzyliście w okresie sprawozdawczym. Kropka.
duduś

Następna

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 12 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]