wniosek o podjęcie działań - wpisujecie?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 14 paź 2015, 14:59

Czy we wniosku o podjęcie działań wobec dłużnika wpisujecie informacje, ze dłużnik jest zobowiązany do zwrotu wypłaconych świadczeń z FA z art. 27 ust. 7 pkt 1?
Iga12345


Napisano: 15 paź 2015, 7:41

???:)
Iga12345

Napisano: 15 paź 2015, 15:23

o tym mamy obowiązek poinformować Dł, dlatego my ten zapis umieszczamy w informacji o przyznanych FA, którą mamy obowiązek doręczyć Dł.
ODA

Napisano: 15 paź 2015, 15:27

o tym mamy obowiązek poinformować Dł, dlatego my ten zapis umieszczamy w informacji o przyznanych FA, którą mamy obowiązek doręczyć Dł.
ODA


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]