czy po nowemu aktywizuję dłużnika zarejestrowanego w PUP?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 19 paź 2015, 13:15

Witam, pytanie jw. ???
maja 321


Napisano: 19 paź 2015, 13:18

Tak
mala2015

Napisano: 19 paź 2015, 13:20

Ale chyba tylko dłużnika starego, nieprawdaż??? Jeżeli dłużnik jest "stary" i jest zarejrestrowany w PUP to wg art. 5a nie powinno się go aktywizować... dobrze rozumuję czy się mylę?
Gość

Napisano: 19 paź 2015, 13:27

Chodzi mi o to że po nowemu mamy aktywizować tylko dłużnika "nowego" a "Starego" już nie aktywizujemy w pUP wg art. 5a. Dobrze myślę czy się mylę?
Gość

Napisano: 19 paź 2015, 13:33

prawie dobrze
Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam - Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem
Jedna jest tylko droga, aby pokazać głupcom i durniom własny rozum, a polega ona na tym, by z nimi nie mówić.
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 18065
Od: 07 maja 2014, 7:21

Napisano: 19 paź 2015, 13:35

Elmer skoro prawie dobrze to podpowiedz jak powinno być, żeby było dobrze:)
Gość

Napisano: 19 paź 2015, 13:43

do starego też zrobisz wniosek jak się stawi i zmieniła się jego sytuacja. Na przykład do tej pory miał cię gdzies, a teraz cię polubił i się stawił i nawet jest zarejestrowany w PUP
Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam - Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem
Jedna jest tylko droga, aby pokazać głupcom i durniom własny rozum, a polega ona na tym, by z nimi nie mówić.
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 18065
Od: 07 maja 2014, 7:21

Napisano: 19 paź 2015, 13:44

Ma się rozumieć Elmer:)
Gość


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]