komornik chce oddalic wniosek

Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 18 sty 2016, 16:32

jest jedna wierzycielka pod dwoma rożnymi kmp (dwójka dzieci, dwa różne kmp, ten sam dłużnik). komornik prowadzi sprawę jako dwa różne kmp, ale u nas dłużnik ma skumulowany dług w jeden. komornik wymaga, aby przedstawić dwa stany zadłużenia. nie mamy możliwości rozdzielić tego długu, bo fundusz wypłacany jest na dzieci w różnych kwotach. czy z tego powodu komornik może oddalić wniosek o przyłączenie do egzekucji?
123456

Napisano: 19 sty 2016, 8:51

musisz rozdzielic zadłużenie i odsetki, mam to samo, na przyszły rok robie dwie decyzje na każde dziecko
gra1

Napisano: 19 sty 2016, 9:41

nic nie musisz. Jedyne co musisz to pokłócić się z komornikiem
Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam - Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem
Jedna jest tylko droga, aby pokazać głupcom i durniom własny rozum, a polega ona na tym, by z nimi nie mówić.
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Od: 07 maja 2014, 7:21

Napisano: 19 sty 2016, 10:52

możesz z sumować zadłużenie! dłużnik jest jeden i podałas komornikowi kwote zadłużenia owego dłuznika. Wszystko gra. Ja mam pełno takich spraw i żaden komornik nie miał do tego "ale". No cóz co komornik to inne obyczaje ;)
lenka90

Napisano: 19 sty 2016, 11:05

U mnie komornik żąda osobnego wniosku do drugiego kmp i tez rozdzielnienia zadłużenia. Zrobiłam mu drugi wniosek ale z ogólnym zadłużeniem.
maniek35

Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]