problem z dłużnikiem..........

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 17 sty 2019, 9:32

Po otrzymaniu wniosku o podjęcie działań wobec dłużnika wysłałam mu wezwanie na wywiad. Korespondencja dwukrotnie awizowana nie odebrana w terminie została zwrócona do organu. Wysłałam więc zawiadomienie o wszczęciu i napisałam pismo do komornika czy w ostatnich 6 miesiącach płacił min. 50%. Otrzymałam odp. od komornika, że nie wywiązywał się, w piśmie był jednak wskazany inny adres do korespondencji niż ten na który ja wysyłałam mu pisma. Nie otrzymałam jeszcze zwrotki bądź nieodebranego listu, ale minęło już sporo czasu więc myślę, że list również nie zostanie odebrany. W między czasie skontaktowałam się z dzielnicowym który potwierdził, że pan dłużnik mieszka pod adresem który komornik wskazał jako korespondencyjny, z tej rozmowy zrobiłam sobie notatkę.
I teraz moje pytanie, co mam zrobić z rozpoczętą procedurą? Mam ją zakończyć (w jaki sposób)i wysłać mu nowe wezwanie z adresem prawidłowym?
mmmmm
Stażysta
Posty: 84
Od: 08 gru 2017, 8:57


Napisano: 17 sty 2019, 11:50

czy ktoś coś podpowie...?
mmmmm
Stażysta
Posty: 84
Od: 08 gru 2017, 8:57

Napisano: 17 sty 2019, 13:18

mmmmm pisze:Po otrzymaniu wniosku o podjęcie działań wobec dłużnika wysłałam mu wezwanie na wywiad. Korespondencja dwukrotnie awizowana nie odebrana w terminie została zwrócona do organu. Wysłałam więc zawiadomienie o wszczęciu i napisałam pismo do komornika czy w ostatnich 6 miesiącach płacił min. 50%. Otrzymałam odp. od komornika, że nie wywiązywał się, w piśmie był jednak wskazany inny adres do korespondencji niż ten na który ja wysyłałam mu pisma. Nie otrzymałam jeszcze zwrotki bądź nieodebranego listu, ale minęło już sporo czasu więc myślę, że list również nie zostanie odebrany. W między czasie skontaktowałam się z dzielnicowym który potwierdził, że pan dłużnik mieszka pod adresem który komornik wskazał jako korespondencyjny, z tej rozmowy zrobiłam sobie notatkę.
I teraz moje pytanie, co mam zrobić z rozpoczętą procedurą? Mam ją zakończyć (w jaki sposób)i wysłać mu nowe wezwanie z adresem prawidłowym?Wyślij mu wezwanie na wywiad pod ten adres do korespondencji.
Monia1234
Praktykant
Posty: 47
Od: 15 lis 2017, 15:16


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]