stypendium dla przedszkolanka?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 21 lip 2014, 14:07

czy należy się stypendium dzieciom odbywającym roczne przygotowanie przedszkolne, jeżeli nie to który art. o tym mówi
Z góry dziękuję za odpowiedź
Izunia123


Napisano: 22 lip 2014, 7:55

Rozdział 8a, art. 90b. ust 3 ustawy o systemie oświaty. Jasno napisane uczniom szkół.
MZv2


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]