zmiana miejsca zamieszkania

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 16 wrz 2016, 13:22

pomozcie mam zlozonych wniosek i pani sie przeprowadziła potrzebuje wyslac wniosek do innej gminy do rozpatrzenia im na jaki art. sie powolac? ;)
Marta_16


Napisano: 22 wrz 2016, 15:58

Może art. 65 KPA
Pearlita

Napisano: 22 wrz 2016, 21:11

Tak, na pewno art. 65 par. 1 KPA, bo ze względu na zmianę miejsca zamieszkania zmienia się właściwość organu.
patzar
Praktykant
Posty: 3
Od: 20 wrz 2016, 20:08
Kraków

Napisano: 23 wrz 2016, 9:45

dzieki bo w ustawie o systemie oswiaty nie widze zadnego przepisu
Marta_16


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]