Niebieska Karta kolejność wypełniania

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: voodoo

Napisano: 28 paź 2011, 12:27

Witam !!! jako przewodniczący ZI otrzymałam moją pierwszą Niebieską karte od pracownika socjalnego OPS. Brak w niej cz. XVI czyli tej którą wypełnia policja. Czy przekazuje oryginał na policje aby uzupełnili tą część??. nastepnie oni powinni skserować sobie wypełnioną NK i oddać do ZI. czy ja to dobrze rozumiem, bo policja mi sie buntuje. proszę o pomoc
~kacha


Napisano: 02 lis 2011, 12:13

Kacha:) nie dajesz policji do wypełnienia tej czesci poniewaz to nie policja załozyła NK.Ztego co piszesz wynika ze to pracownik załozył NK a policja prawdopodobnie w tym nie uczestniczyła;) gdyby policjanz załozył NK wypełniłby czesc dotyczacą jego jako policjanta lub gdyby lekarz zakładał NK to równiez wypwłnił by czesc dotyczaca jego, a poniewaz to pracownik socjalny załozuł NK wypełnia to co tyczy jego. Mam nadzieje ze w miare jasno to wytłumaczyłam:)

pozdrawiam
~Myyia

Napisano: 03 lis 2011, 11:29

Ok dzieki. bardzo jasno. A mam jeszcze pytanie jaki plan pomocy dajemy policji?
~kacha

Napisano: 04 lis 2011, 0:17

Plan działań ustali grupa robocza, w której skład policja również wejdzie, o ile oczywiście, zespół uzna, że w tym konkretnym przypadku interdyscyplinarność jest zasadna.

Kacha - masz kartę. W ciągu 3 dni zwołujesz zespół i na tym spotkaniu decydujecie, czy trzeba powoływać roboczą czy nie ma takiej potrzeby. Jeśli tak - grupa sama opracuje plan działania.
~Aneta


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron