do P.Tomka

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: Tom.

Napisano: 30 sty 2013, 14:44

dziękuję za podpwiedź, ale będę dalej drążyć temat, bo nie jestem pewna czy dobrze zrozumiałam i czy prawidłowe operacje wykonałam w związku ze zwrotem zasiłku stałego przez zus.
w panelu obsł.klienta -> refundacje - pojawiło się okno,w którym uzupełniłam adresata: instytucja (odpowiedni ZUS), nieaktywne okienka miałam za okres od... do .... Wypełniłam więc zakładkę: harmonogram należności->dane planowanej należności, wpłaciłam wpisaną kwotę. Nie wiem czy tak miałam postąpić i czy kwota wypłaconych zasiłkow stałych pomniejszy się o wskazaną wpłatę?
~mariola


Napisano: 30 sty 2013, 15:21

Proponuję, żebyś wcisnęła sobie F1 w Pomoście i znalazła temat \"Zwrot świadczeń w ramach refundacji\". Tam krok po kroku opisane ładnie to.
Po potwierdzeniu zwrotu, tak jak napisałem w pierwszej odpowiedzi, kwota ta zmniejszy się w raportach ze zrealizowanych świadczeń, po zaznaczeniu w nich opcji \"zwroty\". Natomiast co do zbiorów centralnych i sprawozdań, to zgodnie z objaśnieniami Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, nie należy odejmować od zasiłków stałych żadnych zwrotów.
pozdrawiam
~Tomek

Napisano: 30 sty 2013, 16:12

dziękuję za pomoc:)
~mariola


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]