wiek a karta

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 09 lip 2014, 13:05

co w sytuacji gdy dziecko idzie na studia lub jakiegoś studium? Nie ma zaświadczenia. moge wziąć oświadczenie a zaświadczenie we wsześniu?
milkaaa


Napisano: 09 lip 2014, 13:20

Nie może być oświadczenie, rozporządzenie wyraźnie mówi, że ma być to zaświadczenie § 10 ust. 5 pkt 3
izydor


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]