utrata uprawnień do KDR

  
Strona 1 z 3    [ Posty: 29 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 17 wrz 2014, 13:33

Osoba zgłosiła (zgodnie z § 15. 1 rozporządzenia), że pełnoletnie dziecko od 1.09.2014r. nie uczy się, a programowy rok ukończenia szkoły miał 2016r. i na taki okres była wydana kata.
1). wydać decyzję ? na kogo ? na to pełnoletnie dzieci czy na matkę, stwierdzającą utratę uprawnień
2). wezwać do zwrotu karty ?
Co w takich sytuacjach robicie ?
~*~


Napisano: 18 wrz 2014, 13:34

czy ktoś podpowie mi coś w tym temacie ?
wydać decyzję stwierdzająca utratę uprawnień ?
Robił ktoś takie przypadki ?
~*~

Napisano: 18 wrz 2014, 14:23

zgodnie z §16.1 .... posiadacz karty jest obowiązany do niezwłocznego zwrotu karty - czyli musi kartę oddać, może spisać takie oświadczenie + zaświadczenie że szkoły że przerwał/ła naukę do tego niestety ale musi być decyzja §16.2 stwierdzenie utraty uprawnień do korzystania z programu następuje w drodze decyzji administracyjnej, ale jak ona ma wyglądać to nie wiem :shock:
mn28

Napisano: 19 wrz 2014, 7:36

dz :D
~*~

Napisano: 22 wrz 2014, 13:08

:) a może już ktoś pisał decyzję o utracie uprawnień do korzystania z programu ?
~*~

Napisano: 24 wrz 2014, 9:54

to poproszę chociaż o podpowiedź, czy taką decyzję koniecznie trzeba wydać ?
to będę coś tworzyć :( a w podstawie prawnej tylko powołać się na rozporządzenie ?
~*~

Napisano: 24 wrz 2014, 10:27

Posiadam taki wzór decyzji. Proszę podać e-mail to prześlę.
$$$

Napisano: 24 wrz 2014, 12:16

$$$ pisze:Posiadam taki wzór decyzji. Proszę podać e-mail to prześlę.

Poproszę, może się przydać. timonka@tlen.pl
Pozdrawiam
dorota56

Napisano: 25 wrz 2014, 7:09

do $$$ poproszę na
piotrek_fx@op.pl
~*~

Napisano: 26 wrz 2014, 12:08

do $$$ obiecujesz i się nie odzywasz
czekam nadal na decyzję piotrek_fx@op.pl
~*~

Następna

  
Strona 1 z 3    [ Posty: 29 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]