KDR dla małżonka osoby prowadzącej rodzinny dom dziecka

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 13 sty 2015, 10:48

Czy karta dużej rodziny przysługuje małżonkowi osoby prowadzacej rodzinny dom dziecka????
/kasia/


Napisano: 13 sty 2015, 12:54

Tak, karta przysługuje małżonkowi rodzica - art.4 pkt 2 ust 2. A rodzicem (ustęp wyżej w ustawie) jest także osoba prowadząca rodzinny dom dziecka
Marti123


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]