stosowanie ogólnopolskiej KDR w ramach karty gminnej

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 19 lut 2015, 13:51

Czy ktoś z Was zetknął sie z programem gminnym KDR w którym stosuje się jako dokument uprawniający do korzystania z w/w programu ogólnopolską KDR? Jestem na etapie pisania programu i chciałabym sie skonsultować,
moje pytanie brzmi,czy wystarczy taki zapis

§ 6.

Jako potwierdzenie uprawnień do korzystania z form, o których mowa w § 4 wprowadza się KARTĘ DUŻEJ RODZINY funkcjonującą na podstawie ustawy o Karcie Dużej Rodziny z 5 grudnia 2014 r. (Dz. U. z 2014 r., poz.1863)


i nie muszę już uszczegółowiać w uchwale (programie) procedur składania wniosku i wzoru karty, itd)
Dorota2


Napisano: 20 lut 2015, 10:40

Uzupełniam swój wcześniejszy wpis

Art. 28. W przypadku gdy w gminie, powiecie lub województwie jest wprowadzony samorządowy program przyznający uprawnienia członkom rodzin wielodzietnych, gmina, powiat lub województwo może wykorzystać Kartę jako dokument potwierdzający uprawnienie do korzystania z wprowadzonych odpowiednio w gminie, powiecie lub województwie uprawnień dla członków rodzin wielodzietnych.
Dorota2

Napisano: 04 mar 2015, 14:01

Wystarczy my mamy swoją kartę od 2014 i korzystamy z ogólnopolskiej. Dokładnie taki zapis wystarczy.
urzędnik


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]