Elmer pomóż!!!!

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 10 mar 2016, 9:56

Matka ma świadczenie pielęgnacyjne na 25 letnią córkę. Teraz ta córka uzyskała orzeczenie na swoje dziecko i wystąpiła z wnioskiem o przyznanie na nie świadczenia pielęgnacyjnego. Można przyznać ? czy odmówić na podstawie art. 17 ust. 5 pkt 4 jako, że członek rodziny ma już prawo do jednego świadczenia pielęgnacyjnego
Gocha1243


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]