pobyt stały

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 09 cze 2016, 15:20

witajcie
czy naprawdę cudzoziemiec mający zezwolenie na pobyt stały i kartę z dostępem do rynku pracy nie ma prawa do świadczenia wychowawczego??
mam na myśli art. 1 ust. 2 lit d w połączeniu z rozp. min. § 2 ust. 2 pkt 3
anabelka


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]