Czy za cały miesiąc?????

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 28 cze 2016, 10:30

Matka złożyła wniosek i ojciec złożył wniosek. Matki wniosek został bez rozpatrzenia ze względu na nie dostarczenie dokumentów, ale wystąpiłam do OPS o wywiad. W wywiadzie info, że jedno dziecko w kwietniu przebywało przez 10 dni u matki, a resztę z ojcem. Ojciec ma postanowienie sądu że dzieci do zakończenia sprawy rozwodowej przebywają z ojcem. W postanowieniu nie ma słowa o opiece naprzemiennej, więc zgodnie z art. 5 ust. 2 świadczenia nie moge podzielić na dni. Gdyby nawet matka uzupełniła wniosek to też za te 10 dni nie można byłoby jej wypłacić bo w wyroku nie ma opieki naprzemiennej. Zatem czy wypłacić za cały kwiecień , a jeśli nie to na jakie podstawie odmówić????
Kasia80


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]