Kiedy wywiad środowiskowy?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 21 wrz 2016, 22:16

Witam.
Nie miałam jeszcze okazji pisac o wywiad środowiskowy ale przyszla do mnie panna którą nie raz widzialam z jedym facetem na miescie i napisala oświadczenie ze samotnie wychowuje dziecko. A mi sie jednak wydaje ze klamie. Ktos poda mi na jakiej podstawie przeprowadzic wywiad środowiskowy.
Ona26


Napisano: 22 wrz 2016, 7:37

nie bądź zazdrosna.

Art. 15. 1. Jeżeli w stosunku do osoby ubiegającej się o przyznanie świadczenia wychowawczego lub osoby pobierającej to świadczenie wystąpią wątpliwości dotyczące sprawowania opieki nad dzieckiem, w tym również w przypadku, o którym mowa w art. 22, wydatkowania świadczenia wychowawczego niezgodnie z celem lub marnotrawienia świadczenia wychowawczego, organ właściwy oraz marszałek województwa mogą zwrócić się do kierownika ośrodka pomocy społecznej o przeprowadzenie rodzinnego wywiadu środowiskowego, o którym mowa w ustawie z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (Dz. U. z 2015 r. poz. 163, z późn. zm.), w celu weryfikacji tych wątpliwości.
Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam - Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem
Jedna jest tylko droga, aby pokazać głupcom i durniom własny rozum, a polega ona na tym, by z nimi nie mówić.
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 18120
Od: 07 maja 2014, 7:21


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]