Ośrodek wychowawczy- płatność tylko za posiłki.

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 07 kwie 2017, 9:29

Mam takie dziecko, które zostało umieszczone w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym. Matka nie płaci za pobyt lecz ma pismo, w którym zawarty jest obowiązek odpłatności za posiłki w kwocie 13zł za dzień pobytu dziecka.

Jak to ma się do art. 8 ust 2? Czy zastosować go czy jednak nie z powodu opłat wnoszonych za posiłki?
voodoo
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2075
Od: 02 cze 2016, 10:23
Polska B


Napisano: 07 kwie 2017, 9:41

w art.2 pkt8 jest napisane instytucji zapewniającej pełne utrzymanie, wiec moim zdaniem same posiłki się nie równają pełnemu utrzymaniu
Yozo
Starszy referent
Posty: 608
Od: 13 mar 2017, 22:03
Wlkp

Napisano: 07 kwie 2017, 11:45

Zgadza się, nie ma pełnego.
Mogę się mylić, możesz mieć rację ;)
Paragraf
Awatar użytkownika
Referent
Posty: 443
Od: 24 mar 2017, 7:54


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]