świadczenie na zlecenie jak z nowym okresem

Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: ewalu

Napisano: 27 lip 2018, 9:44

Witam, mam od sierpnia wypłatę świadczenie na zlecenie ponieważ babeczka marnotrawi świadczenie (wynika z wywiadu środowiskowego).Wiem na pewno że na nowy okres też złoży w sierpniu. I czy jak będę wystawiać decyzję na nowy okres to z automatu na zlecenie czy znowu mam wysyłać pracownika socjalnego na wywiad? zaznaczę że mam wywiad z lipca tego roku ale do okresu bieżącego.
amigooo
Stażysta
Od: 12 cze 2018, 12:24

Napisano: 27 lip 2018, 12:44

Miałem podobną sprawę co do twojej. Pisałem w tej sprawie do Ministerstwa i powiedzieli mi, że nie można od razu z góry zakładać że rodzina będzie dalej marnotrawić świadczenie. Dlatego ja przez 2 miesiące wypłacałem całość na konto, w miedzy czasie wywiad środowiskowy i od 3 miesiąca zmiana decyzji w formie wypłaty.
Nestroz
Praktykant
Od: 19 kwie 2017, 12:36

Napisano: 30 lip 2018, 6:17

Nestroz pisze:Miałem podobną sprawę co do twojej. Pisałem w tej sprawie do Ministerstwa i powiedzieli mi, że nie można od razu z góry zakładać że rodzina będzie dalej marnotrawić świadczenie. Dlatego ja przez 2 miesiące wypłacałem całość na konto, w miedzy czasie wywiad środowiskowy i od 3 miesiąca zmiana decyzji w formie wypłaty.

Dzięki
amigooo
Stażysta
Od: 12 cze 2018, 12:24

Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]