naliczanie odsetek rodzicom biologicznym za pobyt dzieci w p

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 15 gru 2017, 16:43

Witam.
RB ma ustaloną opłatę za pobyt dziecka w pieczy. W sentencji decyzji wskazano
że ,,ustala się opłatę za pobyt... w pieczy na okres...'' W sentencji decyzji brak jest dopisku ,,wraz z odsetkami ustawowymi za opuznienie...`` w pouczeniu decyzji natomiast wskazane jest,ze nalicza się odetki od niererminowych wplat.
Czy Waszym zdaniem na podstawie takiej decyzji mozna naliczyć RB odsetki? Dziękuję za wszelką pomoc.
PCPR.2017
Praktykant
Posty: 4
Od: 23 sie 2017, 15:42


Napisano: 18 gru 2017, 11:29

Dobrze, że w sentencji nie napisaliście o odsetkach za opuznienie.
addm
Stażysta
Posty: 112
Od: 12 sie 2016, 10:20

Napisano: 31 sty 2018, 13:59

no ale przepis art. 193 ust. 7a i ja naliczam od każdej decyzji naliczającej
TOMASZ18
Stażysta
Posty: 55
Od: 16 mar 2016, 9:42

Napisano: 31 sty 2018, 14:07

*opóźnienie
Solitudo cordis,
Solitudo animae
Ojciec76
VIP
Posty: 1280
Od: 09 gru 2010, 9:31
warmia, mazury


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron