500+ na dzieci w instytucjonalnej pieczy zatępczej

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 20 mar 2019, 14:04

qwerty123
Praktykant
Posty: 13
Od: 22 mar 2017, 18:50


Napisano: 21 mar 2019, 21:39

To czyli dyr.placowek będą mogli ubiegać się o 500+ dla dzieci tam przebywających. Czy dobrze to zrozumiałam?
Nowa_21
Praktykant
Posty: 17
Od: 16 mar 2019, 0:15

Napisano: 22 mar 2019, 11:16

Nowa_21 pisze:To czyli dyr.placowek będą mogli ubiegać się o 500+ dla dzieci tam przebywających. Czy dobrze to zrozumiałam?


Oczywiście, że tak, zgodnie z art. 5 projektu.
administracja92
Praktykant
Posty: 24
Od: 22 maja 2018, 14:05

Napisano: 25 mar 2019, 16:56

A czy uważacie że artykuł 121a będzie obligował w jakimś stopniu PCPR-y do weryfikowania przeznaczenia 500+ w przypadku placówek?

„Art. 121a. Dodatek, o którym mowa w art. 113a, przeznacza się w szczególności na rozwój zainteresowań oraz zwiększanie szans edukacyjnych i rozwojowych dzieci umieszczonych w instytucjonalnej pieczy zastępczej. ”
Anaya
Praktykant
Posty: 21
Od: 16 mar 2017, 11:28


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron