środki na utrzymanie domu dla rodziny zastępczej zawodowej

  
Strona 1 z 4    [ Posty: 31 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 11 lut 2014, 15:01

Czy zwracacie rodzinie zastępczej zawodowej w ramach srodków na utrzymanie budynku mieszkalnego opłatę za Cyfrowy Polsat?
~Ania


Napisano: 12 lut 2014, 3:14

my nie dostajemy
~ZRZ SLASK

Napisano: 12 lut 2014, 10:20

my nie dawaliśmy ale wysłaliśmy zapytanie do ministerstwa odnośnie co to są \"usługi telekomunikacyjne\" i odpowiedzieli że w zasadzie wszystko można brać
~Tomasz

Napisano: 12 lut 2014, 10:59

My jako rdd - dostajemy zwrot
~rdd

Napisano: 12 lut 2014, 13:21

Czyli jeśli już przyznajecie (albo dostajecie) to raczej jest to koszt kwalifikowany jako usługa telekomunikacyjna, bo chyba nie jako abonament radiowy i telewizyjny?
~Ania

Napisano: 12 lut 2014, 14:24

\"Tomasz\" - Czy można prosić o przesłanie interpretacji Ministerstwa? - jeśli tak, proszę przesłać na adres: pieczazastepcza@pcpr.plock.pl
~PCPR

Napisano: 14 lut 2014, 11:54

Czy ja też mogę otrzymać tę interpretację? Będę wdzięczna, ansa789@wp.pl
~Ania

Napisano: 14 lut 2014, 12:56

zwracanie wszystko, w pełnych kwotach tak jak płacą, czy macie jakieś ograniczenia, limity?
~Dora

Napisano: 14 lut 2014, 13:56

My nie mamy. Pisaliśmy do MPiPS w tej sprawie, ale odpisali, że środki przyznaje się w wysokości odpowiadającej kosztom wskazanym w art. 83 ust. 2 i nie ma możliwości określenia maksymalnej kwoty tych wydatków.
~Ania

Napisano: 17 lut 2014, 12:08

mogę prosić o tę odpowiedź na maila pcpr@powiat
ostrolecki.pl
~Ja

Następna

  
Strona 1 z 4    [ Posty: 31 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]