opuszczenie rodziny zastepczej-odpłatność

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 21 mar 2014, 12:05

Witam

mam pytanie co w sytuacji gdy rodzic biologiczny miał decyzję odstępującą od naliczenia odpłatności za pobyt dziecka w pieczy zastępczej na pewien okres i teraz dziecko powróciło do matki i nie wiem co zrobić z decyzja odstępującą - wygasić?

podpowiecie???
~gfh


Napisano: 21 mar 2014, 12:45

Wznowienie postępowanie adminitracyjnego zgodnie z art. 145 paragraf 1 pkt. 8 KPA.
~Gosia

Napisano: 22 mar 2014, 1:12

gfh ja w takich przypadkach wygaszam decyzję. Myślę, że ten przepis, który podała Gosia miałby zastosowanie np. gdyby dziecko z rodzinnej pieczy trafiło do instytucjonalnej pieczy zastępczej.
~m

Napisano: 25 mar 2014, 19:51

ja stosuję art. 162 par. 1 kpa
~Magda


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron