od kiedy pomoc na kn

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 26 lis 2014, 10:15

Wychowanka pobierała pomoc na zasadach ustawy o pomocy społecznej. Zgłosiła się w listopadzie i przyniosła zaświadczenie ze szkoły policealnej, że jest uczniem tamtejszej szkoły. Wcześniej ukończyła studia II stopnia. Zatem od jakiego dnia przyznać jej pomoc na kontynuację nauki? Czy jest gdzieś zapis w ustawie o pomocy społecznej że wychowankom przysługuje pomoc za okres miesiąca kalendarzowego w którym został złożony wniosek?
MOPS1


Napisano: 27 lis 2014, 15:59

art. 106 ust.3
Weronika22


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron