zaświadczenie od lekarza psychiatry

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: Tomasz1981

Napisano: 14 gru 2015, 10:52

Witam,
proszę o podpowiedzi czy zdarza Wam się wysyłać zapytania do poradni zdrowia psychicznego czy kandydaci na rodzinę zastępczą są pacjentami tejże poradni? zastanawiam się na jakie przepisy prawne mogę się powołać w takim piśmie, bo nasza ustawa o pieczy w prost nie mówi o zobowiązaniu do posiadania takiego zaświadczenia.
proszę o odpowiedzi!
pcpr1212


Napisano: 13 sty 2016, 22:25

Ja proszę kandydatów o dostarczenie
Natomiast jesli miałabym coś wstawić w podstawę o art. 38 a i może 42?
JustynaPCPRPCPR


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]