Czy się należy karta dużej rodziny??????

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]
Miejsce postów i tematów usuniętych

Napisano: 21 sie 2017, 8:41

Taki przypadek:
przyszedł Pan który jest biologicznym ojcem dwójki dzieci, zawarł związek małżeński z Panią która również jest matką dwójki dzieci (wspólnego dziecka nie mają) razem mają 4dzieci ale żadne z nich nie jest rodzicem trójki!!!! czy karta się im należy??? Pan złożył wniosek bo uważa że karty się im należą (powołał się na art.4 ust.1 - jako rodzice mają na utrzymaniu co najmniej troje dzieci) ja uważam że się im nie należy bo żadne z nich nie jest rodzicem trójki dzieci. A jak Wy uważacie???
~KasiaII~
Praktykant
Posty: 24
Od: 20 kwie 2017, 13:52


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 1 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]