podpowiedzcie mi proszę .

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 25 wrz 2008, 16:35

Jeżeli rodzina adoptuje sześcioletnie dziecko czy moze ubiegać się o becikowe?
~ada


Napisano: 26 wrz 2008, 13:59

nie.o becikowe należy sie starać do roku od urodzenia dziecka.nawet jeśli jest adoptowane.
~iwcia

Napisano: 26 wrz 2008, 15:04

To nieprawda- przysługuje do roku czasu od momentu adopcji.
~rozalka

Napisano: 29 wrz 2008, 16:40

Jasne,że przysługuje!
~Mania

Napisano: 14 paź 2008, 17:38

Witam,
ja równiez mam podobny problem, chcemy adoptować dzieci w wieku 4 i 6 lat i tez nie wiem czy nalezy nam sie becikowe? czy są gdzieś jakies przepisy odnośnie tego? mozna prosic o jakiś link. Dzięki, pozdrawiam
~EWa

Napisano: 15 paź 2008, 12:47

becikowe przysługuje do roku czasu od adopcji dziecka
~xxx

Napisano: 16 paź 2008, 15:13

Czy należy się becikowe na dziecko, które umarło godzinę po porodzie? Proszę podpowiedzcie mi i z góry dziękuję za szybką odpowiedź.
~Elżbieta

Napisano: 20 paź 2008, 13:26

art. 15b pkt 3
~ww


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]