dziecko urodzone w Anglii

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 20 lis 2008, 15:53

czy należy sie od nas becikowe - gdy dziecko urodziło sie w Angli?
~Basia


Napisano: 20 lis 2008, 17:01

a co z rodzicami dziecka, gdzie mieszkają?
nowa
Starszy referent
Posty: 727
Od: 10 lis 2006, 12:31
Św, Polska

Napisano: 21 lis 2008, 9:53

miezkaja w Angli a meldunek w Polsce
~Basia

Napisano: 21 lis 2008, 10:18

jak mieszkają w Anglii to im w Polsce nie przysługuje, art. 1 ust. 3
nowa
Starszy referent
Posty: 727
Od: 10 lis 2006, 12:31
Św, Polska

Napisano: 26 lis 2008, 11:51

dziecko urodzone w Belgii. 2.08.2008r. r matka zameldowana w Polsce ojciec Grek. matka złożyła u nas wniosek na zapomogę.
Pytałyśmy gdzie zamieszkują ona twierdzi że w Polsce.
~aga

Napisano: 01 gru 2008, 10:28

Basiu ja też mam taką sytuacje i nie wiem co zrobić. Matka pytała się czy otrzyma becikowe jak wróci do Polski w marcu 2009 ?
~ggg


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]