powiedzcie mi prosze czy wreszcie trzeba to zasw lekarskie czy nie??jestem nowa i niewiem

  
Strona 1 z 3    [ Posty: 22 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 12 sty 2009, 14:41

jw
~marysia


Napisano: 12 sty 2009, 14:45

od 1 listopada
~aga

Napisano: 12 sty 2009, 14:48

a ja zlozylam teraz wniosek i mi pani z gopsu kazala dolaczyc to zaswiadczenie czy to dobrze?
~kinga

Napisano: 12 sty 2009, 15:04

Zaświadczenia są potrzebne do wszystkich wniosków które będą rozpatrywane po 01.01.2009r.
~Lidka

Napisano: 12 sty 2009, 15:15

totalna bzdura lidka zaswiadczenia po listopadzie dopiero!!!!
~kaska

Napisano: 14 sty 2009, 12:49

nam na szkoleniu powiedzieli że od 1 stycznia wołać
~ewka

Napisano: 14 sty 2009, 14:47

A na Mazurkiewicz mówił że od 1 listopada. jak można wymagać zaświadczenia skoro nie ma jeszcze druków? Nie szalejcie
~paula

Napisano: 14 sty 2009, 15:48

zapis ustawy obowiązuje od 01.01.09 a sprawa druków to inna rzecz
~Ania

Napisano: 15 sty 2009, 10:43

jak to inna rzecz ten artykuł wchodzi w życie dopiero 1 listopada, wolniej trochę ludzie, nie szalejcie tak
~Monika

Napisano: 15 sty 2009, 13:14

przeczytajcie art.18 ustawy z dn. 6 grudnia 2008 o zm. ustawy Kodeks Pracy(Dz.U08.237.1654)
~Ania

Następna

  
Strona 1 z 3    [ Posty: 22 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron