czy przyznać becikowe?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 14 kwie 2009, 12:20

osoba złożyła wniosek na becikowe, dołączyła odpis aktu urodzenia i kopię d.o. no i wydawało by się że nie ma problemu ale 2 tygodnie temu ten sam człowiek był u mnie na wywiadzie do Funduszu Alimentacyjnego i oświadczył że jest z żoną w separacji i żona mieszka w innym wojew ództwie z dzieckiem a on w mojej gminie. Wystąpiłam do GOPS tego gdzie mieszka matka z dzieckiem z zapytaniem czy mieszka ta osoba w ich gminie i czy ubiegała się o becikowe. dostałam odpowiedz że mieszka wraz z dzieckim ale becikowego nie wzięła.
co mam w takiej sytuacji zrobić, skoro wniosek jest złożony przez ojce a matka z dzieckiem mieszka gdzieś tam indziej?
proszę o podpowiedz bo nie wiem jak to rozstrzygnąć :(
~Anna


Napisano: 14 kwie 2009, 14:19

daj odmowe ojcu art. 27 ust. 2 ustawy o świadczeniach rodzinnych
manka
Praktykant
Posty: 18
Od: 31 mar 2009, 13:09
mała, Polska

Napisano: 14 kwie 2009, 17:25

dzięki wielkie.
pozdrawiam
~Anna


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]
cron