odmowa?

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 15 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 03 gru 2009, 21:49

mam zaświadczenie od lekarza, kobieta w drugim trymestrze nie była u lekarza, czy w takim przypadku odmowa?
~Aśka


Napisano: 04 gru 2009, 12:20

tak, musi byc w kazdym trymestrze wpis, albo moze byla u innego lekarza to niech doniesie i po sprawie
~.

Napisano: 10 sty 2010, 17:06

a nie wystarczy jak doniesie książeczkę ciążową
~przestraszona

Napisano: 11 sty 2010, 11:11

książeczka to nie dokument. musi być zaświadczenie
~Karolina

Napisano: 12 sty 2010, 11:31

dokument to informacja z zamieszczonym nadawcą, więc jeśli w karcie są informacje podposane przez lekarza to jest dokument
jakobos
Stażysta
Posty: 122
Od: 30 maja 2007, 17:28
zamieszkuję bez zamiaru pobytu :), Polska

Napisano: 12 sty 2010, 15:03

ale dla nas ma być zaświadczenie nie książeczka i tyle.
~Dorota

Napisano: 12 sty 2010, 15:44

dla nas to ma być dowód
Art. 75 KPA
§ 1. Jako dowód należy dopuścić wszystko, co może przyczynić się do wyjaśnienia sprawy, a nie jest sprzeczne z prawem. W szczególności dowodem mogą być dokumenty, zeznania świadków, opinie biegłych oraz oględziny
jakobos
Stażysta
Posty: 122
Od: 30 maja 2007, 17:28
zamieszkuję bez zamiaru pobytu :), Polska

Napisano: 12 sty 2010, 16:14

Po pierwsze ma być prawidłowo wypełnione zaswiadczenie od lekarza
~Dorota

Napisano: 12 sty 2010, 16:16

A tak na marginesie, widziałeś książeczkę ciąży?? Podpis lekarza to jakaś parawka bez żadnych pieczątek i danych lekarza, to żaden dowód.
~Dorota

Napisano: 13 sty 2010, 10:38

no, przyznam się że w ciąży nie byłem, ale z ciekawości zerknąłem wczoraj na kartę ciąży mojej żony i są w niej pieczątki i podpisy lekarzy, więc może warto chodzić do doktora a nie znachora?
jakobos
Stażysta
Posty: 122
Od: 30 maja 2007, 17:28
zamieszkuję bez zamiaru pobytu :), Polska

Następna

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 15 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]