zwykłe zaświadczenie lekarskie

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 12 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 19 kwie 2010, 18:13

czy zwykle zaświadczenie lekarskie (inne od określonego wzoru w ustawie) stwierdzające ze kobieta przebywała pod opieką lekarską od 7 tyg ciąży wystawione dnia 14. 09.2009 można wsiąść do becikowego czy potrzebne jest nowe zgodne ze wzorem?
Kasia
~Kasia
Inspektor
Posty: 2002
Od: 29 mar 2007, 16:54
Ryczywół, Polska


Napisano: 19 kwie 2010, 18:39

Ja biorę tylko zgodne z rozporzadzeniem Kontrola nie będzie sie z Tobą piescić. Ma byc takie jak w rozporzadzeniu....
~Jomi

Napisano: 19 kwie 2010, 19:51

To znaczy jakie?
A ja jeszcze przyjmuje te stare zaśw. z podaniem od którego m-ca pozostaje w ciąży, czy to źle?
~:::

Napisano: 20 kwie 2010, 10:14

mały format, na których wypisuje się np zwolnienia lekarskie dla dzieci do szkoły
Kasia
~Kasia
Inspektor
Posty: 2002
Od: 29 mar 2007, 16:54
Ryczywół, Polska

Napisano: 20 kwie 2010, 10:25

A ja słyszałem że nie było zmiany rozporządzenia dotyczącego wzoru zaświadczenia z 18 września 2009 r
~kri

Napisano: 22 kwie 2010, 10:09

nie było żadnych zmian przyjmuje zaświadczenia zgodnie z rozporządzeniem ale może być tylko jedno wizyta
nowa23
Praktykant
Posty: 24
Od: 30 wrz 2009, 12:47
Strzelin, Polska

Napisano: 22 kwie 2010, 10:49

tylko że rozporządzenie z wzorem zaświadczenia zostało uchylone i przestaje obowiązywać

http://isip.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20091631305
~:?

Napisano: 22 kwie 2010, 11:08

nie prawda nie przestaje obowiązywać!
tylko wystarczy jedna wizyta na tym samym zaświadczeniu
~nowa23

Napisano: 22 kwie 2010, 11:17

a to ze jest tam zapisane ze od 31.03.2010 nie obowiązuje to nic nie znaczy???
~:?

Napisano: 22 kwie 2010, 12:53

3. Wzór zaświadczenia lekarskiego, o którym mowa
w § 1 pkt 2, jest okreÊlony w zaΠàczniku do rozporzàdzenia.
Tam nie jest napisane że nie obowiązuje
~nowa

Następna

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 12 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]