zaświadczenie czy jest w 100% konieczne ?

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 14 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 07 lip 2010, 12:33

Mam pytanie czy mogę przyznać becikowe na podstawie : \"karty przebiegu ciazy i wypisu z szpitala\" bo gosciu piekli sie jak pójdzie do lekarz to go skasuje za wypisanie zaświadczenie z 50-100 zł...
~ROMAN


Napisano: 07 lip 2010, 12:36

musi być zaświadczenie, ale niemusi go wystawiać ginekolog, może to być lekarz rodzinny albo położna , oni nie kasują za zaśw.
~ala

Napisano: 07 lip 2010, 12:52

jak ala
~gośka

Napisano: 07 lip 2010, 17:18

lekarz rodzinny? Pierwsze słyszę....
~bingo

Napisano: 08 lip 2010, 10:11

musi być zaświadczenie wypisane przez lekarza ginekologa lub polozna
~Asia

Napisano: 08 lip 2010, 10:35

1) w art. 9 ust. 7 i 8 otrzymują brzmienie:
7. Pozostawanie pod opieką medyczną potwierdza się ZAŚWIADCZENIEM LEKARSKIM lub zaświadczeniem wystawionym przez położną.

dodaje się pkt 1a w brzmieniu:
„1a) zaświadczenie lekarskie lub zaświadczenie wystawione przez położną, wydawane na życzenie świadczeniobiorcy, jeżeli nie są wydawane dla celów uzyskania dodatku z tytułu urodzenia dziecka lub jednorazowej zapomogi z tytułu urodzenia dziecka;”

Art. 3. Dodatek z tytułu urodzenia dziecka lub jednorazowa zapomoga z tytułu urodzenia dziecka, o których mowa w art. 9 ust. 1 i art. 15b ust. 1 ustawy, o której mowa w art. 1, do dnia 31 grudnia 2011 r. przysługują po przedstawieniu ZAŚWIADCZENIA LEKARSKIEGO lub zaświadczenia wystawionego przez położną, potwierdzającego co najmniej jedno badanie kobiety w okresie ciąży przez lekarza ginekologa lub położną.

gdzie wy widzicie że ma być zaświadczenie wystawione przez ginekologa?
nowa
Starszy referent
Posty: 727
Od: 10 lis 2006, 12:31
Św, Polska

Napisano: 08 lip 2010, 11:40

a musi pisać ktory to tydzień?bo program sygnity dalej pyta od którego tygodnia?
~NOWA

Napisano: 08 lip 2010, 11:46

mam napisane na zwykłym zaświadczeniu a nie na takim jak było we wzorze rozporządzenia ze pozostawała pod opieką w czasie ciązy.
~NOWA

Napisano: 08 lip 2010, 16:07

http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20100500301
~x@x

Napisano: 08 lip 2010, 16:07

zerknij akty uznane za uchylone
~x@x

Następna

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 14 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]