SZO

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 13 gru 2013, 16:34

Pan pobierał śp do dnia 30.06.2013r. W dniu 15.11.2013r złożył wniosek na SZO. Dołączył świadectwo pracy z którego wynika iż był zatrudniony od dnia 01.10.2013 do 31.10.2013 a rozwiązanie umowy nastąpiło z tyt. upływu czasu na jaki została zawarta. Czy przyznalibyście SZO?
~marlena


Napisano: 13 gru 2013, 16:34

oczywiście że tak
~aniela

Napisano: 13 gru 2013, 16:40

nie - nie zwolnił się ten ktoś z pracy z uwagi na konieczność sprawowania opieki nad osobą chorą , tylko umowa wygasła po upływie czasu na jaki była zawarta
~bb

Napisano: 13 gru 2013, 16:41

a gdzie masz to zapisane że musi się sam zwolnić?
~aniela

Napisano: 13 gru 2013, 16:45

musi być rezygnacja z zatrudnienia
~a

Napisano: 13 gru 2013, 16:45

art. 16 a ust 1 ....... jeżeli rezygnują z zatrudnienia lub innej pracy zarobkowej w związku z koniecznością sprawowania stałej opieki nad ...itd. ( jeżeli rezygnują , a nie jeżeli im się skończy umowa zawarta na czas określony )
~bb

Napisano: 13 gru 2013, 16:47

acha - w świadectwie pracy w3inien być art. 30 Kodeksu Pracy art. 1 lub 2
~bb


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]