ubezpiecz. społ. dla śp

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 27 gru 2013, 14:47

Witam. czy nadal obowiązuje 20 letni obowiązek odprowadzania składek na ubezpieczenie społeczne dla osób( kobiet) pobierających świadczenia pielęgnacyjne ?
~kama


Napisano: 27 gru 2013, 14:54

nie
~...

Napisano: 27 gru 2013, 15:00

w zależności od wieku 20 lat i więcej. Zmiana od 1 stycznia 2013 r.
~ja

Napisano: 27 gru 2013, 15:02

a ile teraz wynosi po zmianach dla kobiet i mężczyzn?
~Ania

Napisano: 27 gru 2013, 15:32

?
~Ania

Napisano: 27 gru 2013, 15:40

25 lat, z zastrzeżeniem art. 87 ust. 1b ustawy z dnia 17 grudnia 1998 r. o
emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych
ss
Referent
Posty: 478
Od: 06 sty 2010, 9:43

Napisano: 27 gru 2013, 15:53

i dla kobiet i dla mężczyzn jednakowo 25 lat? A o czym mowa w tym art. wyjaśnij pokrótce proszę, mogę link? Dziękuję :)
~Ania

Napisano: 27 gru 2013, 15:56

ciężko odpalić google? ręce opadają...
ss
Referent
Posty: 478
Od: 06 sty 2010, 9:43


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]