dlaczego zasiłek pielegnacyjny do sierpnia???

Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 02 sty 2014, 15:14

Czy może mi ktos powiedziec który art. ustawy mówi zeby do sierpnia przyznac zp dla 20 latka który uczy sie w gimnazjum i ma orzeczenie na czas nauki szkolnej? jest art. który mówi ze zasiłek nalezy sie za wrzesień gdy dziecko jet przyjete do szkoły wyzszej, a ten chłopak chodzi do gimnazjium i bedzie chodził do czerwca 2015 r.
~8

Napisano: 02 sty 2014, 15:20

jezu
~hala

Napisano: 02 sty 2014, 15:23

powiem tak powiedziałabym Ci ale nie wiem o czym mówisz co ma zaiłek pielęgnacyjny z nauką w szkole?
~M

Napisano: 02 sty 2014, 15:32

orzeczenie nie ma konkretnego terminu od... do....jak to jest standardowo, jest wydane na czas nauki szkolnej. Matka tego chłopca zawsze przynosiła zaswiadczenia w odpowiednim czasie że chłopiec kontynuuje nauke i on sklada teraz na siebie wniosek o ZP. Decyzje musze wydac póki co do sierpnia tylko nie moge znaleźć artykułu którym moge ZP przyznac własnie do sierpnia bo czas nauki szkolnej trwa do sierpnia. Z reszta system tez do sierpnia mi przyznaje.
~8

Napisano: 02 sty 2014, 15:34

czy napewno jest to orzeczenie o stopniu niepelnosprawnosci? czy jakies inne
~hala

Napisano: 02 sty 2014, 15:37

to jest orzeczenie sadu zmieniajace zaskarzona decyzję. Orzeczenie to nadaje znaczny stopień niepełnisprawności \"na okres do ukończenia nauki szkolnej\"
~8

Napisano: 02 sty 2014, 15:40

to może tylko sąd do sierpnia
~maja

Napisano: 02 sty 2014, 15:42

tak może tylko sąd orzec bo chyba nie wiedział co orzeka - jak tak orzekli to do sierpnia jaki sąd
~maja

Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]