na decyzjach ze swiadczeń rodzinnych, funduszu alimentacyjnego u góry pieczatka np. WÓJTA GMINY tak? ( a nie GOPS-u)

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 20 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 03 sty 2014, 17:09

ja tak stawiam, dobrze?
~Ania


Napisano: 03 sty 2014, 17:17

nie np a tak powinno, bo to Wójt, Burmistrz, Prezydent są właściwi a GOPS-y, OPS-y, MOPS-y są tylko upoważnieni, niestety moja Pani kierownik tego nie rozumie i każe nam pisać GOPS
~Cielaczek

Napisano: 03 sty 2014, 17:30

Cielaczek....to moze chociaz przemówisz jej do rozsadku i niech zostanie to GOPS czy MOPS w nagłówku ale niżej działając z upowaznienia Wójta/Burmistarza/Prezydenta...
oznaczenie oragnu musi byc inaczej decyzja sory ale nie wazna jest... :P
~Jagoda

Napisano: 03 sty 2014, 19:32

musi być Wójt Gminy .... myślę, że nie mieliście kontroli po kontroli kierowniczka zmieni zdanie :)
~ewalu

Napisano: 03 sty 2014, 19:45

My mieliśmy kontro9lę i nie czepiali się , że był gops
~zuza

Napisano: 03 sty 2014, 19:50

dziwne, ten temat był kiedyś poruszany i w zaleceniach pokontrolnych w wielu ośrodkach był nakaz wójta stawiać ... u mnie też :)
~ewalu

Napisano: 04 sty 2014, 22:16

a u nas byla kontrola juz 2 razy w FA i SR i nigdy sie tego nie czepiali w podstawie prawnje ma byc wowczas art. 20 ust. 2 uosr
~lisa

Napisano: 04 sty 2014, 22:17

sorki art. 20 ust. 3 wyłącznie w SR natomiast w FA nie pamietam jaki to art.
~lisa

Napisano: 05 sty 2014, 12:08

co wieś to inna pieśń ... nie po raz pierwszy z resztą :)
~ewalu

Napisano: 06 sty 2014, 14:41

lisa - stawiasz OPS czy wójt, burmistrz?
~Ela

Następna

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 20 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]