na decyzjach ze swiadczeń rodzinnych, funduszu alimentacyjnego u góry pieczatka np. WÓJTA GMINY tak? ( a nie GOPS-u)

  
Strona 2 z 2    [ Posty: 20 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 06 sty 2014, 15:07

w nagłowku decyzji po lewej stronie oczywiscie pieczatka GOPSU

a podpisyje kierownik z upowaznienia wójta
w decyzji jak juz pisałam art. 20 ust. 3 uosr oraz wskazuje nr upowaznienia kierownika do prowadzenia spraw z SR
~lisa


Napisano: 06 sty 2014, 18:32

~lisa bzdury gadasz, tak można było robić najpózniej do zmiany rozporzadzenia, nie wprowadzaj ludzi w błąd
~aśka

Napisano: 06 sty 2014, 21:32

tak jak lisa: u góry ops, na dole z upoważnienia.
~ups

Napisano: 06 sty 2014, 23:08

mam w nagłówku Wójta, podpis z up Kierownik, po kontroli żadnych zastrzeżeń. Z wytycznych po kontroli w sąsiednim OPS - GOPS w nagłówku - błąd
~nyta

Napisano: 07 sty 2014, 9:20

ludzie, pieczątka OPS mogła być przed zmiana ustawy o instrukcji kancelaryjnej (czy czegoś w tym rodzaju). Zmiana ustawy była jakieś dwa lata temu. Od tego czasu w nagłówku musi być oznaczenia (pieczątka lub wpis) wójta, burmistrza, prezydenta. Podpis z upoważnienia
~Elmer

Napisano: 07 sty 2014, 9:32

jak uwazacie

kontrola u nas była 4 mies temu zero zastrzezen
~lisa

Napisano: 07 sty 2014, 9:34

oczywisci nie stwierdzam abym ja miała wyłacznie poprawna forme , ale moja kontrola tego nie zarzuca
~lisa

Napisano: 07 sty 2014, 9:36

to nie jest tego jak chcemy tylko jak stanowi prawo.
Do dnia 1.1.2011 r. na decyzji mogła być pieczęć nagłówkowa Ośrodka Pomocy Społecznej. Pozwalało na to Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z 22.12.1999 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej dla organów gmin i związków międzygminnych (Dz.U. Nr 112, poz. 1319), a dokładniej zapis zawarty w załączniku nr 6 pkt V podpunkt 3.
Od tego dnia już nie. Zmiana rozporządzenia wtedy nastąpiła
~Elmer

Napisano: 07 sty 2014, 9:49

W tej sytuacji na kontrolę trzeba nasłać CBA,
~ja

Napisano: 07 sty 2014, 12:46

a u nas nie mamy jeszcze opracowanej nowej instrukcji kancelaryjnej, nadajemy stare numery, to nagłówkowa powinna być: WÓJT czy GOPS?
~Ania

Poprzednia

  
Strona 2 z 2    [ Posty: 20 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]